Michal Břetenář

Silový a kondiční trenér

Specializuji se na přípravu vrcholových sportovců a na klienty se srdečním onemocněním nebo poruchou dechového systému. Pracuji na změnách dechového rytmu a odstranění neefektivních dechových stereotypů. Pro dosažení maximální efektu používám řadu speciálních pomůcek a trenažérů jako jsou: VO2 Master, Spirotiger, Moxy, Ekg, Pulsní oxymetr, Airbike, Wattbike, Exxentric, Tendo.

Petr Žídek

Exekutivní/Psychologický kouč
Somatický psychoterapeut 
Sportovní psycholog

Exekutivnímu a psychologickému koučování, sportovní psychologii a somatické psychoterapii se aktivně věnuji více jak 10 let. Mám na svém kontě okolo 13 tisíc interview a mapovacích rozhovorů a přes 10 tisíc hodin koučování, mentoringu a terapie. Mezi mé klienty patří převážně lidé pracující v nejvíce exponovaných pozicích ve více jak 150 mezinárodních  firmách, majitelé úspěšných lokálních společností a vrcholoví sportovci v mnoha sportovních odvětvích. Pro-bono podporuji a koučuji ředitele a vedoucí pracovníky neziskových organizací, nadací či hospiců.

Jan Brázda

Fyzioterapeut

Mou specializací je Norská metoda Neurac. Zabývám se diagnostikou a testováním řízení pohybu mozkem s využitím závěsného systému Redcord. Na základě precizního otestování lze odstranit bolest pohybového aparátu, přijít na příčiny opakovaných zranění sportovců a dobře odhadnout, kdy je tělo připraveno na požadovanou zátěž. Testuji tak nedostatky v pohybové a koordinační funkci těla, které je třeba následně vytrénovat tak, aby tělo mohlo fungovat účinně. Cílem tréninku je umožnit maximálně využít sílu v pohybu a dosáhnout tak co nejlepšího výkonu. Na základě zjištěných testovacích dat vedu individuálně zacílené aktivní terapie pro dosažení maximální efektivity pohybu s dlouhodobým účinkem.

Centrum sportovní medicíny

Staráme se o olympijské vítěze a mistry světa. České i zahraniční. Jsme servisní pracoviště pro Český olympijský výbor, rezortní centra Dukla a Victorium i individuální profesionální sportovce a reprezentanty. Základem naší práce je propojení medicíny, sportovní vědy a znalosti praxe.

Partneři