WhatsApp Image 2020-03-08 at 21.10.36.jp

Centrum sportovní medicíny

Staráme se o olympijské vítěze a mistry světa. České i zahraniční. Jsme servisní pracoviště pro Český olympijský výbor, rezortní centra Dukla a Victorium i individuální profesionální sportovce a reprezentanty. Jejich výčet ani neuvádíme, protože jde o desítky jmen a někteří nechtějí být jmenováni.

 

Základem naší práce je propojení medicíny, sportovní vědy a znalosti praxe. Ano, základ naší práce je vědecký, ale neděláme vědu pro vědu, ale aplikujeme pro výkon sportovce a jeho zdraví. Špičkový výkon trvale balancuje na hraně selhání a pro jeho zlepšení nestačí jen obecná doporučení a poučky, ale vysoce specializovaná péče. Ta je naší doménou. Přestože to může znít tak, že se staráme jen o vybrané osoby, tak ve volné kapacitě bereme děti, mládež i hobby sportovce, kterým se snažíme pomoci.

 

Kdybychom se vrátili několik tisíc let zpět, tak lze naše hodnoty popsat dvěma latinskými frázemi: sportovním Citius, Altius, Fortius a lékařským Primum non Nocere.

 

Skupina Fénix je unikátní složení specialistů na fyziologický trénink, který umožní cílenou přípravu současných a budoucích profesionálů na jejich kariéru. Zdravotní a vědecký servis je jeho nezbytnou součástí a proto rádi doplňujeme Michala, Honzu a Petra v jejich práci a poskytujeme jim nezbytný back up a služby.

WhatsApp Image 2020-03-08 at 22.07.13.jp